Світлана Садова: «Бібліотеки були, є та будуть важливою і невід’ємною частиною життя країни»

Краматорськ | 10:46, 21.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

351681 n 
Керівниця бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка Світлана Садова прийняла участь у Форумі міжнародного партнерства для бібліотек та поділилася враженнями у Фейсбуці.
 
«17 листопада прийняла участь у Форумі міжнародного партнерства для бібліотек, якій був організований благодійним фондом «Бібліотечна країна».
Про стан галузі та її проблеми, про досягнення та плани на майбутнє, про цікавий досвід та перспективи міжнародної співпраці – саме про це йшла мова на форумі. Цікавими та змістовними були доповіді колег з України, а саме: Ігоря Степуріна — голови БФ «Бібліотечна країна»; Люсьєни Шум — виконавчої директорки БФ «Бібліотечна країна»; Оксани Бруй — президентки ВГО «Українська бібліотечна асоціація»; Ірини Хомяк — програмної менеджерки The Black Sea Trust for Regional Cooperation, Фонду Германа Маршала, США; та фахівців з-за кордону: Ізобель Хантер — виконавчої директорки Libraries Connected, Лондон, Великобританія; Дзідри Шміта — директорки Ризької
центральної бібліотеки, Латвія; Віргінії Сведєне — координаторки освіти дорослих, Публічної
бібліотеки Паневежиського повіту Габріеле Петкевичайте-Біте, Литва; Ольги Матасарі — координаторки проектів Асоціації бібліотекарів Республіки Молдова.
Якщо підсумувати — цей захід про взаємодію та партнерство бібліотек, про віру та наші загальні надії на відродження. І головне – бібліотеки були, є та будуть важливою та невід’ємною частиною життя країни, її надійними бійцями інформаційного фронту! Дякую організаторам за запрошення та професійний захід!».
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: