Тиждень інформатики пройшов у Краматорському ВПУ

Краматорськ | 10:36, 5.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

 
22954875 n 
У Краматорському вищому професійному училищі традиційно провели тиждень інформатики.
 
«Згідно плану роботи з 28 листопада по 2 грудня у Краматорському вищому професійному училищі традиційно проводився тиждень інформатики. Саме зараз дуже важливо, щоб молодь долучася до співпраці, самоосвіти, прагненню вдосконалення, розвитку інформаційно-комунікативних компетентностей, використанню отриманих знань у повсякденному житті.
 
Тиждень відкрився святковою лінійкою, приуроченою до Дня інформатики, який відзначається 4 грудня. У заході важливе місце було відведене Дню створення комп’ютерної миші (9 грудня), у представленій презентації яскраво описані цікаві факти та історія створення та еволюції комп’ютерної миші.
 
Кожного дня проводились різноманітні конкурси, які дозволили учасникам поринути у захоплюючий світ IT-технологій, згадати цікаві факти з історії комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. У рамках тижня були представлені захоплюючі відео з роботизації різних професій і тих, які здобуваються у нашому училищі. Були проведені: конкурс кросвордів, конкурс привітань до Дня інформатики, конкурс ребусів. Для проведення конкурсу привітань використовувалась онлайн-платформа для створення інтерактивних плакатів. Онлайн-вікторина з інформатики об’єднала і учнів і викладачів, проходила у теплій атмосфері з використанню сучасних технологій.
 
Всі учасники мали змогу проявити креативність, ерудицію, творчість, працювати групою з інтерактивними плакатами. Вікторина проходила у теплій атмосфері з використанню сучасних технологій», — повідомляється на сторінці закладу у Фейсбуці.
 
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: