ТС «Мрія» з Миколаївки здобула перемогу у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Український Перфоманс»

Культура | 08:45, 25.04.2021
 Поделиться

Поделиться в

Весна – час театральних конкурсів і фестивалів. Нажаль, в цьому році приймати участь можливо лише онлайн, але, навіть за цих обставин, творче натхнення не залишає творчий колектив Театральної студії «Мрія».

Юні театрали Палацу культури Миколаївської громади взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Український Перфоманс», організаторами якого є ГО «Українська Мистецько-Культурна Асоціація», Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва» і Відділ культури Білгород-Дністровської міської ради.

До конкурсу були надіслані роботи «Діти про театр» (молодша група), «Казочка про лісову Конституцію» і «Країна Мрій» (старша група). За результатами конкурсу всі творчі роботи здобули перемогу.

Театральна студія «Мрія» двічі стала Лауреатом ІІ і ІІІ ступеню. Учасники колективу також отримали індивідуальні Дипломи. Керівник театральної студії Ліліана Неп’янова отримала Подяку «за високу професійність, сумлінну працю, а також вагомий внесок у вихованні підростаючого покоління та розвиток культури України».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: