Центр сімейної медицини №1 Краматорська евакуюватися поки нікуди не збирається

Краматорськ | 12:24, 26.10.2022
 Поделиться

Поделиться в

o 1em1a4rjk1ivrl5j11vaiv7179r42 

«Східний проєкт» повідомляв читачів про те, що в Києві розпочала роботу амбулаторія Центру сімейної медицини №1 Краматорська.

Багато хто зрадів цьому, адже у Києві зараз мешкає чимало краматорців. Але дехто з наших читачів вирішив, що Центр планує евакуацію. І мешканці Краматорська можуть залишитися без медичної допомоги на первинці.

Ми запитали про подальші плани генерального директора Центру сімейної медицини №1 краматорська Олександра Власенко.

Він повідомив наше видання, що Центр продовжує працювати, як і раніше.

«Наш центр продовжує працювати, як і раніше. І буде працювати і надалі. Ми відкрили амбулаторію для того, щоб переселенцям, що мешкають у Києві та області, було зручно звертатися до лікарів. Також наші лікарі працюють і у Дніпрі, де є хаб для мешканців міста.

Зараз у Краматорську немає потреби у такої великої кількості лікарів, як раніше. Бо більша частина мешканців міста виїхали. І це правильне рішення. Ті люди, що залишилися, мають змогу отримати медичну допомогу у нашому закладі.

Зараз багато краматорців мешкають по всій країні. Тож ми продовжуємо міркувати над тим, як забезпечити їм кращий доступ до медобслуговування. І можливо згодом наші лікарі будуть приймати пацієнтів і в інших містах країни. Питання та варіанти розглядаються».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: