Цього року ювенальні поліцейські Слов’янська розшукали 27 дітей-утікачів та притягнули до відповідальності близько ста недбайливих батьків

Общество | 16:31, 10.08.2020
 Поделиться

Поделиться в

Правоохоронці здійснюють контроль родинами у складних життєвих обставинах, проводять роботу із неповнолітніми, схильними до скоєння правопорушень, та оперативно розкривають злочини за їх участю.

З початку 2020 року інспекторами з ювенальної превенції Слов’янського відділу поліції системно перевірялись родини з категорії «складні життєві обставини». Зараз у місті та районі таких нараховується 31, загалом у них мешкає 87 дітей.

За неналежне виконання батьківських обов’язків правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 87 батьків та опікунів неповнолітніх, ще 2 — за насильство в сім’ї.

Також співробітниками підрозділу виявлялись адміністративні порушення відносно неповнолітніх: насамперед, це продаж алкоголю та тютюну — 15 випадків, доведення до стану сп’яніння — 2, порушення порядку перебування дітей у розважальних закладах — 1.

За сім місяців правоохоронцями задокументовано два факти булінгу — відповідні матеріали направлені на розгляд суду.

З початку року до поліції 27 разів надходили повідомлення про зникнення неповнолітніх жителів міста та району. Всіх було знайдено та повернуто додому.

14 дітей поміщені до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та міської дитячої лікарні — це дозволило уберегти їх від агресії та байдужості власних батьків.

Окрім проведення адмінпрактики співробітники, ювенальної превенції розкривають й злочини кримінального характеру за участю неповнолітніх. На сьогодні задокументовано 10 таких правопорушень — це крадіжки та грабіжі, нанесення тілесних ушкоджень.

На профілактичному обліку Слов’янської поліції знаходяться 15 юних правопорушників, з ними  проводиться профілактична робота за місцем проживання та навчання.

 

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області  

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: