У Донецькій області оголошено конкурс грантів для малого бізнесу

Общество | 17:38, 2.04.2020
 Поделиться

Поделиться в

Незважаючи на карантин в Україні та світі, життя продовжується, тому для декількох областей оголошено конкурс малих бізнес-грантів.

Оголошено конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, розширення та відновлення підприємства. Конкурс розповсюджується на окремі міста та райони підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей, а також на Запорізьку область. Конкурс відбувається в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за підтримки ЄС.

Для підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей

Підтримка надаватиметься для таких секторів:

— виготовлення кераміки і гончарних виробів, посуду, сувенірної продукції тощо;

— виробництво текстильної продукції та одягу, виготовлення та ремонт швейних виробів;

— індустрія гостинності;

— виробництво харчових продуктів, зернових та олійних культур, яловичини та коров’ячого молока, м’яса домашньої птиці та яєць.

Брати участь можуть повнолітні особи, які постійно мешкають на цільових територіях, дієздатні та правоздатні. Не можуть брати участь одночасно декілька людей, які перебувають між собою у родинних зв’язках. А також ті, хто протягом останнього року вже отримував грантову підтримку від подібних проєктів.

Максимальна сума — 6500 євро. Кінцевий термін подання заявки — до 23.59 години 3 травня.

Деталі за контактною інформацією

Електронна пошта info@ccc.kiev.ua, телефон 0 (800) 406 411. Заявку подавати виключно онлайн за посиланням. Деталі на окремому сайті грантової програми та на сторінці у Facebook.

 

https://www.6262.com.ua/news/2715966/keramika-odag-produkti-u-doneckij-oblasti-ogoloseno-konkurs-grantiv-dla-malogo-biznesu

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: