В Донецкой области стартует областной проект «Развитие сети центров молодежного волонтериата»

Общество | 14:27, 12.01.2022
 Поделиться

Поделиться в

Реалізацію обласного проєкту «Розвиток мережі центрів молодіжного волонтеріату» розпочав у січні 2022 року Донецький обласний дитячо-молодіжний центр  за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА та у співпраці з ГО «Молодіжний центр «Територія ініціатив».

Учасниць та учасників проєкту привітала начальниця управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької ОДА Лілія Золкіна. Вона наголосила на важливості розвитку молодіжного волонтеріату в області та побажала всім успіхів у роботі з молоддю та позитивної реалізації волонтерських ініціатив.

Проєкт розраховано на керівників та керівниць, відвідувачів та волонтерів молодіжних центрів та громадських об’єднань, що працюють з молоддю з 10 громад п’яти районів  Донецької області, та спрямовано на спеціалізоване навчання з наступних тем: менеджмент волонтерів, робота в команді, розвиток практичних навичок активного громадянина та лідерських якостей, популяризація культури  волонтерства.

Протягом 2020 – 2021 років в рамках реалізації обласного проєкту «Розбудова мережі місцевих центрів розвитку молодіжного волонтераіту в Донецькій області»  на базах 10 молодіжних центрів було успішно створено центри молодіжного волонтеріату та реалізовано волонтерські ініціативи в 10 громадах області. Проєкт «Розвиток мережі центрів молодіжного волонтеріату» доводить сталість розвитку волонтерського руху серед молоді області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: