У Донецькій ВА обговорили необхідність посилення контролю, щодо заборони продажу алкоголю

Общество | 15:30, 12.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Необхідність посиленого контролю за дотриманням заборони на продаж алкогольних напоїв обговорили начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, керівники громад та правоохоронці сьогодні, 12 травня.

За оперативною інформацією, порушення заборони були виявлені у містах Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а також у низці інших населених пунктів області, зокрема, і у прифронтових.

«Та стресова ситуація, у якій знаходиться нині кожен, хто перебуває на території області, вживанням алкоголю може бути лише загострена та посилена. Саме тому заборона на продаж спиртного має дотримуватися неухильно», —  зазначив Павло Кириленко.

Очільник області поставив завдання у найкоротший термін відпрацювати усі торговельні точки, які були помічені у порушенні заборони.

«Підкреслюю: це питання — на особливому контролі,  оперативні рейди проводяться і проводитимуться регулярно. А реагування по їхнім результатам, як і зараз, так і в подальшому будуть миттєвими і жорсткими», — наголосив він.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: