У Києві відкрито освітній хаб «Донеччина» на базі Таврійського національного університету

Краматорськ | 12:10, 11.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

315104403 505252681642677 4384773618352325997 n 
10 листопада 2022 року за ініціативи Донецької облдержадміністрації у м. Києві на базі Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського відкрито освітній хаб «Донеччина». Про подію повідомляє департамент освіти та науки ДонОДА.
 
«До урочистого відкриття долучилися заступник Міністра освіти і науки України Віра Рогова, заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, ректор Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського Валерій Бортняк, ректор Університету менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України Микола Кириченко, заступник директора Інституту модернізації змісту освіти Юрій Завалевський, начальник відділу загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради Тетяна Сухоловська, голова правління Фонду освітніх ініціатив Антон Дзюба.
 
«Понад 100 тисяч осіб із Донецької області прихистили Київ та Київська область. Але, де б не перебували наші мешканці, для обласної адміністрації одним із пріоритетних питань є турбота про них. 36 гуманітарних хабів / штабів відкрито в різних містах України Донецькою облдержадміністрацією, органами влади територіальних громад області для підтримки своїх мешканців», − наголосила Юлія Костюніна. У своєму вітальному слові Віра Рогова, заступник Міністра освіти і науки України, наголосила на важливості цієї події, зазначивши, що попри всі труднощі воєнного часу Донеччина не втратила свого потенціалу і гідно протистоїть новим викликам.
 
Освітній хаб «Донеччина» функціонуватиме з метою якісної організації освіти дітей і дорослих в умовах воєнного стану та створення умов для соціальної згуртованості учасників освітнього процесу Донеччини. Це інноваційний освітній простір, де внутрішньо переміщені особи – здобувачі освіти, батьки та інші мешканці Донецької області – зможуть отримати психологічну підтримку, можливість вивчати або вдосконалювати рівень володіння українською та англійською мовами, узяти участь у різних проєктах та заходах: тренінгах, майстер-класах, воркшопах. Створено умови для професійного розвитку педагогів та реалізації регіональних освітніх проєктів.
 
Наразі працюватиме 4 локації: «Навчальна гра в освітньому середовищі», «STEM заради майбутнього», «СловоДвір» та «English Space», «Психологічна підтримка в умовах воєнного стану: ресурси для відновлення». Під час заходу було презентовано роботу кожної локації.
 
Загалом урочисте відкриття освітнього хабу об’єднало понад 60 гостей з різних Міністерств, державних установ і громад Донецької області: керівників управлінь освіти, центрів професійного розвитку, керівників і педагогів закладів освіти, науково-педагогічних працівників, здобувачів освіти та їхніх батьків.
 
Двері освітнього хабу «Донеччина» завжди відчинені для гостей та відвідувачів!».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: