У Києвї відбулась презентація «Культурного хабу Донеччина»

Краматорськ | 10:05, 10.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

313416853 1505593493236961 216344419294904872 n 
9 листопада у м. Київ відбулась презентація «Культурного хабу Донеччина», який став уже 36 гуманітарним хабом для внутрішньо переміщених осіб.
 
Головною метою при створенні подібних центрів Донецька облдержадміністрація, обласна військова адміністрація ставить створення комфортних умов для підтримки та гуртування мешканців Донецької області, які виїхали за мужі регіону.
 
314353944 507598174742147 3958406771479633687 nВідкриття проєкту приємно співпало зі святкуванням Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та Днем української писемності та мови. На заході були присутні працівники культури Донеччини.
 
Із вітальним словом до пристуніх звернулась заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, яка підкреслила: «Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. I в цьому велика заслуга працівників культури. Сердечно вітаю з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі, бо культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу. Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному, тож нехай ваша творча енергія надихає змінювати світ на краще».
 
На заході були присутні: заступниця Міністра культури та інформаційної політики України Галина Григоренко, заступниця Міністра соціальної політики України Уляна Токарєва, заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, в.о. директора Державного агентства з питань мистецтва та мистецької освіти Ольга Россошанська, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко, г.о. генерального директора Національної бібліотеки України ім. Я. Мудрого Тамара Вилєгжаніна, директор департаменту культури та туризму Київської облдержадміністрації Анна Куценко, директор департаменту культури Київської міської державної адміністрації Сергій Анжияк.
 
Святковий настрій створила концертна програма, у якій взяли участь студенти Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв, актори Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь). А також талановиті діти з Краматорська: Кароліна Ваноян, Дарія Реброва, Валерія Черняхівська.
 
Також відвідувачі хабу мали змогу подивитися виставку робіт художників та дітей з Донеччини, які були врятовані працівниками Донецького обласного художнього музею.
 
Джерело: управління культури та туризму ДонОДА.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: