У Краматорському вищому професійному училищі №14 був проведений тиждень біології і екології

Краматорськ | 12:37, 9.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

314108805 578251794304116 8879318757421908588 n 
У Краматорському вищому професійному училищі був проведений тиждень біології і екології «ПРИРОДА УКРАЇНИ». Учні прийняли участь у цікавих конкурсах та вікторинах. Були проведені відкриті уроки.
 
«Згідно плану роботи училища з 31 жовтня по 4 листопада 2022 року в Краматорському вищому професійному училищі був проведений тиждень біології і екології «ПРИРОДА УКРАЇНИ», метою якого було ознайомлення здобувачів освіти з природою нашої держави, рослинами-символами України, елементами народного фольклору; виховання відповідального і бережливого ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих, навколишнього середовища, почуття любові до природи рідного краю; розвиток екологічної культури.
Всі заходи тижня проводилися дистанційно. Протягом тижня в учнів була можливість взяти участь у фотоконкурсі «Мій домашній улюбленець», конкурсі кросвордів «Рослини-символи України», вікторині «Пісенний вінок».
02.11.2022р. в групі ВПП 20-9 проведений відкритий урок на тему: «Екологічні чинники та їхня класифікація».
Під час проведення виховного заходу для учнів 1-3 курсів «Обережно, небезпека в лісі!», здобувачі освіти були ознайомлені з рослинами, тваринами, грибами, які можуть нанести шкоду їх життю і здоров’ю, навчились правилам надання першої медичної допомоги при отруєннях рослинами і грибами, укусах тварин, переглянули відео про мінну небезпеку в лісі. Також під час проведення цього заходу підводились підсумки предметного тижня, були оголошені переможці конкурсів і висловлена вдячність всім учасникам заходів», — повідомляється на сторінці закладу у Фейсбуці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: