У Краматорську дітям з інвалідністю вручили слухові апарати

Краматорськ | 16:14, 12.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

1345928 n 
У ДТМО Краматорська дітям з інвалідністю вручили слухові апарати. Тепер ще 11 діточок з інвалідністю будуть забезпечені цифровими потужними слуховими апаратами.
 
«Сьогодні у приміщенні поліклініці КНП «Дитяче територіальне медичне об’єднання» Краматорської міської ради відбувся урочистий захід з вручення дітям з інвалідністю слухових апаратів.
 
Всього на обліку лікаря-сурдолога знаходиться 75 дітей-інвалідів з вадами слуху мешканців м. Краматорськ. Відповідно до Постанови КМУ №1301 від 2009 «Про затвердження порядку забезпечення осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами» за період 2018-2021 років було забезпечено слуховими апаратами 64 дитини-інваліда. В бюджеті громади на 2022 рік було передбачено придбання слухових апаратів для 11 дітей в сумі 366,7 тисяч гривень. Фактично витрачено 333,8 тисяч гривень.
 
На даний час потреба дітей з вадами слуху в м. Краматорську задоволена в повному обсязі.
Тепер 11 діточок з інвалідністю будуть забезпечені цифровими потужними слуховими апаратами з дитячим алгоритмом налаштування, що дасть можливість для повноцінного розвитку мови у дітей», — повідомляється на сторінці закладу у Фейсбуці.
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: