У Краматорську погіршується ситуація із захворюваністю на COVID-19: дотримуйтесь протиепідемічних заходів

Краматорськ | 10:08, 3.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

golovna 10
Коронавірус не зник: медики повідомляють про погіршення епідемічної ситуації у Краматорську!
 
Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якої було розглянуто інформацію Краматорської районної філії ДУ «Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» про поточну епідемічну ситуацію на території міста та динаміку захворюваності на COVID-19.
 
За минулий тиждень у Краматорську зареєстровано 87 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Для порівняння, за попередній тиждень захворіло 70 осіб, збільшення захворюваності на тиждень — 24,29%.
 
Разом з тим, в амбулаторіях центру первинної медичної допомоги продовжується вакцинація від коронавірусу. Для отримання вакцини — звертайтесь до своїх сімейних лікарів або просто приходьте до найближчої амбулаторії. З початку воєнного стану у Краматорську вакциновано 3310 осіб.
 
Епідемічний процес має тенденцію до інтенсифікації та потребує прийняття негайних протиепідемічних заходів, тож комісія закликає керівників підприємств, установ і організацій міста всіх форм власності забезпечити дотримання маскового режиму в місцях масового перебування людей, зокрема в громадських місцях, у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, громадського харчування, громадському транспорті, а також нагадує про необхідність дотримання соціального дистанціювання, перш за все, у закритих приміщеннях, не менше як 1,5 метра між відвідувачами.
 
Шановні краматорці, дотримуйтесь протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби, пройдіть повний курс вакцинації та отримайте бустер — усе це, в разі захворювання, підвищить ваші шанси перенести COVID-19 без ускладнень.
 
Джерело: Краматорська міська рада, Фейсбук.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: