У Краматорську тепер є Family Park, вулиця Степана Чубенко, Віктора Кривошеєва, Миколи Кулініча: нові назви

Краматорськ | 20:12, 19.04.2023
 Поделиться

Поделиться в

31206265 2075501176019824 7548661303418552320 n
У Краматорську перейменували 307 вулиць та міський парк. Так, парк Пушкіна тепер носить назву Family Park. Також тепер у місті є вулиці імені Степана Чубенко, Віктора Кривошеєва, Миколи Кулініча, Леоніда Горового, Аліни Остафійчук. 

Є вулиці названі на честь видатних українців, героїв нашої країни та її захисників — Олекси Довбуша, Героїв «Азовсталі» та ін. Також названі вулиці на честь діячів мистецтва та культури — Марії Заньковецької, Богдана Ступки, Руслани Писанки. Є просто красиві назви — Житня, Ягідна, Добра та ін.

«У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, необхідністю проведення невідкладних заходів щодо перейменування вулиць, провулків та інших об’єктів, назви яких пов’язані з державою-агресором та/або її союзниками, комуністичним тоталітарним режимом, імперськими та радянськими ідеологемами, а також перейменування вулиць, провулків, що мають однакову назву, перекладені некоректно або не мають відповідника українською мовою в Краматорську змінено назву перейменування 307-и вулиць та провулків та міського парку.

Громадське обговорення проводилось у період з 14 грудня 2022 року до 14 лютого 2023 року. З моменту оприлюднення Інформаційного повідомлення, пропозиції та зауваження (з відповідним обґрунтуванням) приймались в електронному вигляді через Google форму, у письмовому вигляді або листом на електронну пошту за адресою Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядались.

Узагальнені пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення з розгляду питання перейменування вулиць та провулків на території Краматорської МТГ були внесені на розгляд комісії з упорядкування найменувань вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Краматорська.

Відповідні розпорядження про зміну назв міських топонімів №268-р та №269-р сьогодні, 19.04.2022, підписав начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко», — говориться в повідомленні міської ради.

Ознайомитися з повним переліком нових назв вулиць та провулків міста можна тут.

Автор фото Олексій Піддубний, Фейсбук.

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: