У Краматорську знову можна зробити мамографію у поліклініці

Краматорськ | 10:45, 12.12.2022
 Поделиться

Поделиться в

mamografiya 
У поліклініці по вул. Василя Стуса, 31, знову проводиться мамографія, інформує Міська лікарня №3.
 
В поліклініці по вул. Василя Стуса, 31, знову проводиться мамографія. Графік роботи кабінету поки що — вівторок та четвер, з 9.00 до 12.00 (6 досліджень у день).
 
Запис через реєстратуру при наявності направлення від сімейного лікаря, терапевта, або лікаря — спеціаліста (при показаннях), тел.+38 099 124 09 82.
 
Проекційна мамографія — це рентгенографічне дослідження, яке проводиться на рентгенівських системах з невисокими дозами випромінювання. Спеціальноі підготовки до обстеження немає. 
Перед обстеженням рекомендовано не використовувати креми, дезодоранти, лосьйони та інші засоби для тіла в ділянці грудних залоз. Як правило, обстеження не викликає больових відчуттів, але у другій половині менструального циклу можливий дискомфорт за рахунок набряклості та більшої чутливості, тому найкраще робити мамографію в першій половині менструального циклу. Під час процедури роблять 4 знімки, по 2 на кожну молочну залозу (пряма і бокова проекції).
 
Що краще: ультразвукове дослідження чи мамографія?
 
Це два інформативні методи обстеження молочної залози, проте вибір дослідження залежить від віку пацієнта. 
До 40 років основним методом діагностики є УЗД молочних залоз. З віком залізиста тканина у молочній залозі жінки заміщується жировою. А в жировій тканині осередки новоутворень краще видно саме на мамограммі.
У всьому світі мамографія визнана головним методом ранньої діагностики раку молочної залози, тому жінкам після 40 років рекомендується проводити рентгенівську мамографію.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: