У КЗ «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради відбувся конкурс малюнків та флешмоб

Общество | 15:23, 20.08.2021
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні в КЗ «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради відбувся конкурс малюнків та флешмоб «Моя рідна країна» до 30-ї річниці Дня Незалежності України. У творчому конкурсі малюнків прийняли участь діти, родини яких опинилися в складній життєвій ситуації та обслуговуються в Центрі надання соціальних послуг Миколаївської міської ради. Хлопчики та дівчатка підготували свої тематичні творчі роботи, а також прийняли участь у флешмобі малюнків на асфальті разом зі своїми матусями.

Дитячі малюнки сповнені особливою любов’ю,діти намалювали, що є для них рідна Країна, батьківський дім, очі матусі. Малюючи малюнки разом із своїми матусями, діти отримували задоволення і щасливо посміхалися ,бо дитинство -це щаслива усмішка на обличчі кожної дитини.

А маленькі художники були дуже активні, позитивні та розумні. Наприклад, хлопчик Сергійко в свої чотири роки знає багато віршиків і залюбки їх з захопленням прочитав усім присутнім. Теплом, щирістю сердець та любов’ю сповнені роботи всіх маленьких учасників і тому по закінченню заходу дітлахи отримали не тільки грамоти, а й дуже потрібні подарунки.

Конкурс дитячих малюнків — гарна традиція, яка не вперше проводиться фахівцями Центру надання соціальних послуг Миколаївської міської ради. Участь приймають діти різних соціальних категорій громади. Дякуємо всім діткам та їх батькам за активну участь, а фахівцям зичимо  наснаги в їх роботі!

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: