У Миколаївській бібліотеці відбувся урок історичної пам’яті + Фото
Образование | 14:52, 16.02.2018
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Вчора, 15 лютого, у бібліотеці Центру екологічного виховання для учнів школи №2 відбувся урок історичної пам’яті “Не ради слави і нагород”.
Бібліотекари розповіли про подвиги наших полеглих земляків, які загинули в Афганістані.
По закінченню заходу діти переглянули виставку “Солдат війни не вибирає”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: