У Миколаївській громаді вилучили двох дітей з неблагополучної родини

Важно! | 14:46, 5.08.2021
 Поделиться

Поделиться в

У зв’язку з наявною загрозою життю та здоров’ю дітей органом опіки та піклування було прийнято рішення про тимчасове вилучення дітей з небезпечного середовища.

4 серпня Службою у справах дітей спільно з поліцейськими офіцерами громади, представниками КЗ «Центр надання соціальних послуг», закладу охорони здоров’я із сім’ї були вилучені діти 8 та 14 років.

Оскільки  мати дітей та її співмешканець перебували в неадекватному стані, на неодноразові дзвінки поліцейського офіцера, на умовляння старшої доньки матір так і не виявила бажання прийти додому.

Мати буде притягнута до адміністративного правопорушення. Крім того, з метою соціального захисту та збереження життя і здоров’я дітей  органом опіки та піклування готується позовна заява про позбавлення батьківських прав матері відносно дітей, як це передбачено статтями 164 та 170 Сімейного кодексу України.

На превеликий жаль, у нашій громаді це четверта сім`я (5 дітей) за рік, від якої відібрано дітей через загрозу їх життю і здоров’ю. І злісне ухилення від виконання батьківських обов’язків саме матерів, антисоціальний спосіб їх життя призвели до такої крайньої міри.

Під час вилучення дітей боляче дивитися у ті оченята, які повні сліз, благають про допомогу і шукають у «просторі» порятунку – саме порятунку і підтримки від мами, очі і серце якої порожні.

Служба у справах дітей благає всіх безвідповідальних батьків схаменутися і не розбазарювати єдиний справжній скарб — дітей.

До того ж показники для Миколаївської громади щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, також кричущі. На сьогодні таких статусних дітей налічується 76. За 2020 рік та І половину 2021 року судом розглядалося 12 цивільних справ щодо позбавлення батьків батьківських прав. Усі задовільнено.

Жодний з батьків не зробив навіть спроби виправити ситуацію, що склалася у родині, і повернути дитину в сім`ю. «Демонстративна безвідповідальність батьків» стає традицією, неблагополучних сімей збільшується. Здебільшого «неблагополучність» проявляється у жорстокості й байдужості дорослих.

Шановні мешканці громади!

Не залишайтеся байдужими до більш соціально незахищених, уразливих громадян громади — насамперед дітей. Якщо Вам відомі факти безвідповідального батьківства, тобто залишення дітей без нагляду, бродяжництва дітей повідомляйте Службу справах дітей за телефоном: 0626 62 69 60

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: