У Миколаївській ОТГ продовжено адаптивний карантин

Общество | 12:04, 23.07.2020
 Поделиться

Поделиться в

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України станом на 13 липня 2020 року у Донецькій області завантаженість ліжок (показник 1) складає 1,99%, охоплення тестуванням (показник 2) – 21,75, відсоток виявлення (показник 3) – 4,07%, динаміка (показник 4) – менш 8%.

Найвищий рівень захворюваності відзначається у м. Слов’янську, де зареєстровано 421 підтверджений випадок захворювання (55,5% всіх випадків, виявлених в області), показник захворюваності становить 392,8 на 100 тис.

Станом на 15 липня у Миколаївці зареєстровано 4 випадки захворювання. Сім’я знаходиться на самоізоляції.

Вчора, 21 липня, в Миколаївці відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами доповідей, з урахуванням обговорення та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), рішень Державної, обласної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісією вирішено залишити в дії на території Миколаївської міської ОТГ адаптивний карантин та забезпечити дієвий контроль за його дотриманням.

У разі ускладнення епідемічної ситуації на підвідомчій території невідкладно ініціювати проведення позачергових засідань місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо перегляду впроваджених протиепідемічних заходів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: