У Миколаївському ЗЗСО №1 відбулися «Малі Олімпійські ігри» + Фото

Спорт | 17:49, 9.09.2020
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 8 вересня, в рамках Олімпійського тижня, з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту, у Миколаївському ЗЗСО №1 відбулися перші в історії школи «Малі Олімпійські ігри» для учнів 4-х класів.

Під урочистий марш на лінійку кроком рушили команди: «Блискавка» (4-А кл.), « Міцні горішки» (4-Б кл.), «Стрибунці»(4-В кл.). Юні, завзяті, рішучі учасники змагань привітали один одного своїми патріотичними гаслами. Головними урочистими атрибутами спортивного свята стали Олімпійський прапор та символічний факел, запаленого Олімпійського вогню. Учасників змагань привітала заступник директора школи з ВР Ірина Шаповалова й оголосила про урочисте відкриття заходу.

Юним майбутнім олімпійцям випала нагода показати свій інтелект на знання важливих спортивних подій у світі, пройти фізичні випробування в різних видах естафет, таких як: «Кенгуру», «Будівельники», «Весела змійка», «Прямо в ціль» та інші.

Для будь якого спортсмена важливим є результат змагань. І наші учасники, затримавши подих, очікували рішення суддів. У цих змаганнях усі були молодці, але найсильнішими та найкращими стали учасники команди «Міцні горішки», саме вони посіли перше місце у Малих Олімпійських іграх – 2020.

Саме олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами та континентами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: