У Миколаївському ЗЗСО №2 відкрито Клас Миру + Фото

Образование | 09:10, 22.09.2021
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 21 вересня, весь світ відзначав День Миру. Тому символічно, що саме в цей день у Миколаївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2  було відкрито Клас Миру, облаштування  якого стало можливим завдяки злагодженій роботі колективу закладу.

Миколаївський заклад , єдиний у Донецькій області, пройшовши суворий конкурсний відбір ( було подано 170 заявок від закладів освіти Донецької області), виборов право бути учасником Всеукраїнського проєкту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню».

Конкурсний відбір проходив серед закладів загальної середньої освіти 6 областей: Волинської, Донецької, Кіровоградської, Луганської, Тернопільської, Черкаської областей (загальна кількість поданих заявок — 366).

220 тисяч гривень грантових коштів від уряду Німеччини були витрачені на створення сучасного, комфортного, інклюзивного простору. Клас Миру оснащений обладнанням, методичними матеріалами та призначений для учнів, молоді, дорослого населення громади та спрямований на сприяння розбудови миру й пом’якшення наслідків конфлікту, а також на запобігання нових потенційних  конфліктів.

Проект реалізується Всеукраїнською Громадською Організацією Поруч, Фонд громади міста Херсон «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та фінансується Інститутом Міжнародних Зв’язків Institut für Institut für Auslandsbeziehungen (ifa) та Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини Auswärtiges Amt.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: