У Миколаївці нагородили кращих працівників культури + Фото

Культура | 13:24, 10.11.2019
 Поделиться

Поделиться в

За вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та підтримуючи ініціативу громадськості 9 листопада в Україні  відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Напередодні свята, 8 листопада, в Миколаївці відбувся святковий захід на якому вітали культпрацівників та всіх тих, чиє життя присвячене служінню прекрасному.

На захід було запрошено Миколаївського міського голову Олену Цикунову, в.о. начальника Відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Людмила Бутко, працівників відділу культури, ветеранів культосвітньої галузі та мешканців міста.

З перших хвилин свята гості занурювалися  у світ мистецтва: у фойє на них чекала тематична фото зона та музикальне привітання від віртуозів мистецької школи з ансамблю  викладачів.

Олена Цикунова привітала присутніх зі святом. Побажала невичерпного натхнення, миру, здоров’я та сил усім працівникам культури Миколаївської ОТГ. Вона повідомила, що вже з 1 січня наступного року Палац культури СО ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» належатиме громаді.

До привітань приєдналась Людмила Бутко. Також вона нагородила грамотами Вiддiлу освiти, культури, сiм’i, молодi та спорту Миколаївської мiської ради за багаторічну сумлінну працю та досягнутi успіхи у справi культурної дiяльностi та виховання пiдростаючого поколiння, вагомий внесок у розвиток національної культури  нагороджено:

Оксану Бондаренко – бібліотекаря комунального закладу Бібліотека-центр екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.

Наталію Пінчук – завідувача Центральної міської публічної бібліотеки.

Наталю Шулігу – завідувача Малинівської сільської бібліотеки.

Ольгу Ананко – бібліотекаря комунального закладу Бібліотека-центр екологічного виховання ім. Героя України О.Г. Лелеченка.  .

Тетяну Полякову – викладача класу народних інструментів КЗПО «Мистецька школа».

Колектив «Никонорівські бабусі» — вокальний колектив Никонорівського сільського клубу.

Колектив «Малинки» — вокальний ансамбль Малинівського сільського будинку культури.

Колектив «Веселка» — вокальний колектив Рай-Олександрівського сільського будинку культури.

Продовжили свято виступи вихованців мистецької школи та вистава «Коли козаки плачуть» від ПК.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: