У Миколаївці починає працювати інформаційний бюлетень «Миколаївська громада СЬОГОДНІ»

Общество | 17:05, 15.06.2021
 Поделиться

Поделиться в

Шановні мешканці громади!

У Миколаївці починає працювати інформаційний бюлетень «Миколаївська громада СЬОГОДНІ». Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської територіальної громади.

Бюлетень — це вісник з інформацією про життя громади, про людей громади, про ваші уподобання, інтереси, ваші досягнення і вашу безпосередню участь в житті громади.

На сторінках бюлетеня ви знайдете щось нове, цікаве для будь-якого віку і для різної категорії читачів. Для вас — світ новин від депутатського корпусу та засідань виконкому Миколаївської міської ради, поради і оголошення, а ще рецепти в рубриці «Рецепти моєї бабусі», а для автомобілістів — «Поради від автомобіля» і ще багато чого цікавого та пізнавального.

Творчій колектив авторського проєкту «Миколаївська громада СЬОГОДНІ» радий зустрічі з вами на сторінках інформаційного бюлетеня і пропонує мешканцям стати нашими шанувальниками і порадниками.

Якщо ви хочете долучитися до формування новин або привітати своїх близьких зі святом, або дати оголошення чи розповісти про гарну людину – телефонуйте нам за тел. 050 609 80 80 або присилайте їх на адресу tpelipenkot@ukr.net

І так, інформаційний бюлетень Миколаївської міської ради «Миколаївська громада СЬОГОДНІ» на старті!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: