У Миколаївці пройшов семінар – нарада з питань подальшого розвитку громад Донецької області + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання

Сьогодні, 20 лютого, у Центрі безпеки громадян м. Миколаївки відбувся семінар – нарада з представниками об’єднаних територіальних громад з питань подальшого розвитку громад Донецької області.
Він проводився Департаментом інформаційної та внутрішньої політики обласної державної адміністрації разом з Департаментом з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи.
На зустрічі були присутні представники об’єднаних територіальних громад, які займаються питаннями цивільного захисту населення на місцях.
Ними було обговорене питання визначення основних завдань, щодо пожежної та техногенної безпеки громади та створення постійно діючих органів управління системою захисту пожежно-рятувальних підрозділів громади і здійснення їх матеріально технічного забезпечення.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: