У Миколаївці ще один випадок захворювання на COVID-19

Медицина | 09:36, 29.08.2020
 Поделиться

Поделиться в

За п’ятницю в Донецькій області виявлено 66 хворих коронавіруосм, з них 1 — в Миколаївці. Про це повідомив у Фейсбуці голова ДонОГА Павло Кириленко.

За п’ятницю, 28 серпня, коронавірусну хворобу діагностували ще у 66 мешканців Донеччини, у тому числі у чотирьох дітей та двох медпрацівників:

– 26 у Краматорську;
– 16 у Слов’янську;
– 13 у Маріуполі;
– 3 у Мангушському районі;
– по 2 у Друкжівці, Покровську і Лиманській ОТГ;
– по 1 у Миколаївці та Родинському.
Пандемія набирає обертів. На мапі поширення COVID-19 з’являються нові населені пункти, а кількість хворих різко зростає. Це свідчить про те, що зараз, як ніколи раніше, нам потрібне відповідальне ставлення до хвороби.
Вчора на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зберегла за Донецькою областю статус зеленої зони, проте, якщо коронавірусна хвороба й надалі так прискорюватиме темпи поширення, ми можемо цей статус втратити.
Щоб не допустити посилення тиску на економіку регіону, а головне – зберегти життя та здоров’я, закликаю усіх дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ. Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку!

Докладніша інформація щодо поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: