У Миколаївці стартує проект USAID «Економічна підтримка Східної України»

Общество | 11:24, 2.04.2019
 Поделиться

Поделиться в

У Миколаївці стартує програма «Зміцнення і трансформація економіки Східної України, підтримка сталого розвитку малих і середніх підприємств». У рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Проект USAID «Економічна підтримка Східної України» надає технічну допомогу та спів-інвестиційну підтримку мікро-, малим та середнім підприємствам (ММСП), надавачам фінансових послуг, місцевим НУО, навчальним закладам, містам та об’єднаним територіальним громадам.

Підтримка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) надасть можливість партнерам отримувати та використовувати передові технології, відбудовувати бізнес і розширювати його на нові ринки, підвищувати його потенціал, користуватися новітніми рішеннями у сфері ІТ та обміну інформацією.

Програми здійснюватимуться партнерами, бізнес-моделі, стратегії росту та повноваження яких відповідають завданням Проекту USAID, та які демонструють свою готовність до їх реалізації.

Діяльність Проекту «Економічна підтримка Східної України» зосереджена на трьох основних завданнях: стабілізація економіки, підтримка сталого розвитку ММСП та розбудова довіри до економіки Східної України.

Отримати більш детальну інформація або подати заявку  можна ТУТ  

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: