У Миколаївці відбудеться відкрите обговорення щодо перегляду тарифів на виробництво теплової енергії

Новости компаний | 18:21, 24.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

З метою забезпечення сталого  проходження  опалювального періоду 2020-2021 р. та виконання ліцензійних умов з  провадження діяльності з виробництва теплової енергії  в частині відповідності фактичних витрат рівню їх структури в тарифі СО ПАТ «Донбасенерго»  «Слов’янська ТЕС»  має намір переглянути тариф на виробництво теплової енергії.

Інформацію про намір перегляду тарифів  розміщено на сайті Миколаївської міської ради.

Відкрите обговорення відбудеться в приміщенні будівлі Центру екологічного виховання молоді 07.07.2020р. о 14:00.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до слухання,  від фізичних, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються протягом 14 днів з моменту публікації на адресу:

СО Слов’янська ТЕС ПАТ «Донбасенерго»: 84181, м. Миколаївка, Донецької області каб.5-13 ПЕВ, тел. (06262) 49355, або електронною поштою: M.Marinenko@de.com.ua

або на адресу юридичної особи: 03150, Україна м.Київ, вул. Предславинська, буд. 34-А, +38 (044) 290-97-50, кімн. 419, або електронною поштою: OFEP@de.com.ua

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

У зв’язку з підтвердженими випадками короновірусної хвороби 2019 (COVID-19) в Україні, з метою мінімізації поширення даного захворювання, на підставі ст.10 розділу III Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» присутні у приміщенні повинні дотримуватись актуальних дій по мінімізації інфікування та поширення короновірусної хвороби, беручи до уваги рекомендації Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Центру громадського здоров’я МОЗ України, центральних і місцевих органів влади, а саме, бути забезпеченими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками та присутність у приміщенні не повинна перевищувати 10 осіб.

Прохання до бажаючих прийняти участь  у відкритих сдуханнях, делегувати своїх представників з метою дотримання вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та максимально ефективно скористатися можливостями електронного спілкування.

Інформація щодо необхідності перегляду тарифу на виробництво теплоенергії СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС;

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: