У Миколаївці відбулася передачі основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, спорядження та обладнання до ГУ ДСНС Донецької області + Фото

Общество | 18:09, 16.01.2020
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 16 січня, в Миколаївці відбувся урочистий захід з нагоди вручення основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, спорядження та обладнання для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій підрозділам Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

На заході булв присутній заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький, заступник Голови Донецької обласної державної адміністрації, Вадим Філашкін, начальник ГУ ДСНС у Донецькій області Олексій Мігрін, Миколаївський міській голова Олена Цикунова.

Пожежна автодрабина та автомобільний кран були передані ДСНС України в рамках реалізації проекту безоплатної допомоги Уряду України від Уряду Китайської Народної Республіки. Спеціальна аварійно-рятувальна машина легкого типу САРМ-Л була придбана в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні.

2 автогідропідіймача, 82 комплекти спеціального одягу пожежного,півтори тисячі пожежних рукавівта 15 комплектів гірничорятувального альпіністськогоспорядженняпридбані за кошти обласного бюджету у рамках реалізації «Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки”.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: