У Миколаївці відбулося засідання комісії з питань придбання житла для дітей-сиріт

Общество | 09:50, 13.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

11 листопада під головуванням міського голови Олександра Гадяцького в Миколаївській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії з придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа за кошти міського та обласного бюджетів на умовах співфінансування у 2021 році,

Конкурсною комісією було отримано 4 пропозиції від фізичних осіб-продавців щодо придбання квартир на вторинному ринку, які розташовані у місті Миколаївка.

Відповідно до Положення про придбання житла дітям сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа, запропоновані квартири було обстежено членами вказаної вище комісії. Квартира знаходиться у задовільному стані, в наявності всі сантехнічні прилади, газопостачання, електропостачання, водопостачання та водовідведення.

За результатами перевірки наданих документів та з урахуванням вимог, встановлених відповідними законодавчими актами, члени комісії прийняли позитивне рішення щодо надання згоди на придбання квартир особам вищезазначеної категорії.

Остаточне рішення щодо придбання та прийняття в комунальну власність Миколаївської міської територіальної громади квартир буде прийнято на черговому засідання Миколаївської міської ради.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: