У Райгородку відкрито нове відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта»

Общество | 12:15, 29.09.2021
 Поделиться

Поделиться в

Нове відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» відкрилось сьогодні, 27 вересня в Райгородку. Хоча справедливо було б сказати, що відділення пошти перенесли зі старого приміщення, яке зовсім прийшло в непридатність, до вільних кімнат в приміщенні селищної ради. На заході були присутні Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький, староста Райгородоцького старостинського округу Валерій Удовиченко, заступник директора філіалу з розвитку мережі   Оксана Коляденко,працівники пошти, мешканці селища.

З привітальним словом до гостей звернувся Олександр Гадяцький та побажав , щоб гарною прикметою стала давня традиція відкривати нові заклади інфроструктури,а не закривати їх, а ще відділенню процвітання і стабільності та зауважив, що такі відділення потрібно відкривати і надалі по всій громаді.

Як повідомила заступник директора філіалу з розвитку мережі   Оксана Коляденко, головним завданням  нового відділення була мета — зробити перебування клієнта у відділенні комфортним, а сервіс — сучасним і якісним. Вона також зазначила, що можливість привести відділення зв’язку «Укрпошти» у сучасний формат з’явилася завдяки сприянню міської влади.
У новому відділенні діють  операційних вікна, в кожному з яких можна отримати всі види послуг, включаючи консультацію, відправку листів, посилок, а також оплату платежів та,що дуже важливо для райгородців,є  термінал.Для прискорення роботи з оформлення  відправлень, прийому платежів та переказів у відділенні встановлена сучасна техніка, а для зручності клієнтів організовані місця для огляду посилок. Також на підприємстві передбачили низку бонусів для клієнтів.
«Для клієнтів, які бажають передати посилку у дитячий будинок, ми передбачили мінімальну вартість відправки. Також у нас є тариф на доставку «Експрес», який незначно більше стандартного і дозволяє значно скоротити терміни доставки — один-два дні», — зазначила  Оксана Коляденко.

Укрпошта сьогодні — це понад 13 тисяч поштових відділень по всій території країни, з них близько 10 тисяч — у сільській місцевості. Укрпошта надає споживачам 50 видів послуг, серед яких універсальні послуги поштового зв’язку (пересилання простих і рекомендованих поштових карток, листів, бандеролей, секограм, а також посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг), а також рекламні та фінансові послуги, послуги з передплати та розповсюдження періодичних друкованих видань, виплата пенсій та інші комерційні послуги. Доставляючи споживачам пошту, пенсії, періодичні видання АТ «Укрпошта» виконує важливу соціальну місію держави.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: