У Швеції покажуть виставу «Вільна», режисером якої є краматорчанка Ксенія Ковальова

Краматорськ | 11:20, 30.01.2023
 Поделиться

Поделиться в

4365364 n
«Східний проєкт» вже розповідав про талановиту краматорчанку Ксенію Ковальову,
яка наразі мешкає у Швеції. В цю країну вона евакуювалася, коли розпочалася війна. 

Ксенія Ковальова працювала в управлінні з гуманітарних питань, а також робила багато «культурних щеплень» мешканцям та гостям Краматорська. Наприклад, глядачі дуже добре сприйняли виставу «Маленький принц», яку поставила Ксенія з акторами сучасної творчої лабораторії.

Ксенія Ковальова зараз продовжує творче життя. Але тепер у Швеції. Так, 24 лютого у Stadsteatr Lund відбудеться премєра вистави «Вільна». В ній висвічуються події, які зараз відбуваються в Україні. 70% від продажу квитків будуть перераховані на купівлю Монітора пацієнта,який необхідний для порятунку життів українців.
 
«Друзі! Запрошуємо вас поринути разом з нами у атмосферу нашої вистави «Вільна»!
Ця вистава про українських жінок і їх великі серця,про їх незламність,волю та віру в краще. В ній висвічуються події,які зараз відбуваються в Україні. Але вона не про біль,вона про наш вільний дух. Вистава показує здатність наших людей світити у найтемніші часи та ділитися цим світлом з людьми поряд.
Режисерка вистави Сучасної театральної лабораторії — Ксенія Ковальова. Вистава «Вільна» відбудеться в рамках проєкту Ukrainska,метою якого є поширення української культури,його автором теж є Ксенія.
Учасницями вистави є жінки з різних кутків України,які вимушено покинули домівки. Зараз в нас є бажання, яке об’єднує всіх українців. І воно сильніше за все. Тому ми разом створили цю історію. Ми хочемо,щоб про нашу незламну націю знали всі.
Також пропонуємо вам прийняти участь у добрій справі. Тому що,70% від продажу квитків будуть перераховані на купівлю Монітора пацієнта,який необхідний для порятунку життів українців.
Прем’єра вистави: 24 лютого.
Місце: Stadsteatr Lund.
Вистава буде українською мовою зі шведським перекладом».
 
326933558 1326458538196744 811570821894365364 n
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: