У Слов’янську нагородили гвардійку, яка спасала людину

Общество | 15:28, 9.08.2020
 Поделиться

Поделиться в

У районі проведення ООС нагородили гвардійку, яка до останнього боролася за життя постраждалого громадянина, передають Східне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України.

На території 15 Слов’янського полку Національної гвардії України заступник Командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів НГУ полковник Вадим Бідненко нагородив молодшого сержанта Ларису Чернушину, яка під час несення служби в районі ООС до останнього боролася за життя постраждалого громадянина.

Під час несення служби на блокпосту поблизу Лисичанська молодший сержант Лариса Чернушина виконувала службові завдання разом зі своїми колегами зі Слов’янського полку Національної гвардії України. Несподівано поблизу блокпосту спалахнув двигун стареньких «жигулів». Полум’я та їдкий дим швидко охопили машину. Гвардійці разом із патрульними поліцейськими змогли витягнути із задимленого авто водія, який на той час вже не дихав.

Лариса не розгубившись почала надавати постраждалому медичну допомогу. Завдяки проведеному нею штучному диханню через кілька хвилин громадянин почав дихати. Незважаючи на його тяжкий стан з’явилась надія на спасіння людського життя. До прибуття швидкої допомоги Лариса підтримувала чоловіка у стані свідомості.

Тим часом приїхали представники ДСНС України та швидка допомога. Швидка забрала чоловіка коли він ще дихав. Але на жаль, як стало відомо пізніше, врятувати постраждалого лікарі не змогли – він помер на шляху до лікарні. Натомість військовослужбовці Національної гвардії зробили все можливе, щоб не втратити шанс на спасіння людини.

Ларису Чернушину нагородили відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За доблесну службу»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: