У Слов’янську проведено хакатон на тему «Кращі практики волонтерського руху»

Общество | 15:31, 20.01.2022
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 19 січня, у Почесному Консульстві Латвії м.Слов’янськ було проведено хакатон на тему «Кращі практики волонтерського руху», який реалізовується ГО «ВО «Вірю в Україну».

У хакатоні приймали участь як волонтери початківці, так і ті, хто ділився вже напрацюваннями. Із привітальним словом волонтерів привітали Золкіна Лілія Іванівна — начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та Проскунін Володимир Миколайович — заступник голови Миколаївської ТГ.

Надихаючим виступом зустрів активістів Павенко Олександра Панасовича — консул Латвійської почесного консульства Латвії у м. Слов’янськ. Присутність Волонтерів із м. Слов’янськ, а саме Платформа Ініціатив “Теплиця”м. Слов’янськ Олександр Кошлаков, ГО “Задзеркалля”, Дерев’янено Тетяна — керівниця проекту «Волонтер+» та Артур Агеєв, Осередок громадянського суспільства та партнерства.

Активність, відкритість учасників вражала. Було презентовано 4 проекти, після чого волонтери-почаківці змогли отримати поради. За підсумками всі 4 проекти мають право на життя. А Проект «Місто Мрій та Краси» — поданий «Кіностудією » MEDI@ANNA» та «Мої перші кроки до мільйону» — поданий Кононовою Іриною, будуть підтримані фінансово у розмірі 6000 гривень. «Волонтерство — це не завжди просто, але сьогодні були найсильніші. Ми усі дуже різні, але в нас є щось спільне, це любов та віра у краще!!!»

Волонтерська програма для молодіжних центрів реалізовується ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми «Активні Громадяни» від Британської Ради в України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: