У Святогірську в рамках «Великого будівництва» добігає кінця будівництво корпусу відділення фізичної та реабілітаційної медицини на території госпіталю ветеранів війни.

Цей госпіталь розташований у Святогірську. Щоріч лікувальну допомогу тут отримують близько 2,5 тисяч людей різних категорій, серед яких і теперішні військовослужбовці і ветерани Другої світової війни.

Медичний заклад має 180 ліжок, де можуть проходити лікування хворі. Одним із пріоритетних напрямків діяльності відділення стане реабілітація учасників АТО/ООС.

У корпусі працюватимуть реабілітологи, масажисти та психоаналітики.

Наразі ремонтні роботи корпусу майже закінчили, відбуваються пусконалагоджувальні роботи з підведення комунікацій.

Про це повідомили в ДонОДА.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Володимира Колесника, на закупівлю нового обладнання для відділення з бюджету виділили понад 34 млн грн.

«Це різноманітні тренажери, в тому числі тренажери, які будуть працювати і в басейні, діагностичне обладнання, магнітно-резонансний томограф. Ультразвукова діагностика проводитиметься на найсучаснішому обладнанні, а також рентген-служба, лабораторні дослідження. Зараз ми проводимо підготовку фахівців, які зможуть працювати із цим обладнанням», — сказав Володимир Колесник.