У Святогірську презентовано олімпійську спортивну базу

Общество | 08:46, 13.10.2018
 Поделиться

Поделиться в

10 жовтня у Святогірську презентували детальний план території під будівництво олімпійської спортивної бази

В конференц-залі готелю «Roche Royal» відбулась презентація та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Курортна в м. Святогірську».

Головною метою розроблення проекту детального плану є визначення відповідної території та розташування Олімпійської спортивної бази у місті Святогірськ, визначення планувальної організації та функціонального зонування рекреаційної території, визначення параметрів забудови комплексу спортивної бази.
Детальний план території розроблено ПП «РЕСТРО» (ліцензія АГ №577247) на підставі рішення Святогірської міської ради від 18.05.2018 №1-XXVI-7. Замовником розробки є Святогірська міська рада.

З техніко-економічними показниками проекту детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись в Святогірській міській раді за адресою: місто Святогірськ, вулиця Володимира Сосюри, 8, холл І поверху та на офіційному сайті міської ради: svyatogirsk.com.ua з 17.09.2018 до 16.10.2018.

Пропозиції до проекту детального плану території подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції подавати до відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв’язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради (каб. №8).

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій — начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту і зв’язку, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Святогірської міської ради Жденовський А.Ю. (тел. 5-31-89).

https://slavdelo.dn.ua/2018/10/12/u-svyatogirsku-prezenovano-olimpijsku

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: