У Вінниці презентував свою роботу релокований Донецький обласний дитячо-молодіжний центр

Краматорськ | 16:19, 10.11.2022
 Поделиться

Поделиться в

313430659 508090074692957 6393759512274817473 n
 
10 листопада презентував свою роботу Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, який через військову агресію російської федерації був вимушений переїхати з Краматорська до Вінниці.
 
Начальник управління сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілія Золкіна подякувала представникам державної влади та органів місцевого самоврядування Вінницької області за допомогу, яку вони надають внутрішньо переміщеним особам з числа мешканців Донецької області. Місцева влада допомагає розміщуватись та влаштовуватись не тільки пересічним громадянам, але й комунальним установам та підприємствам, і це важко переоцінити в умовах воєнного стану.
 
Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий зазначив, що до війни російська пропаганда нав’язувала усім наратив про те, наскільки відрізняються люди на Сході та Заході України, але війна розставила усе по місцях і український народ довів, що разом подолає усі перешкоди.
 
Усі гості Донецького обласного дитячо-молодіжного центру запевнили у щиросердній та всебічній підтримці ініціатив центру та позначили важливість молодіжної роботи для Донецької та Вінницької областей, і перед усім для молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.
 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: