У жителя Слов’янська із автомобіля викрали понад 40 тисяч гривень

ЧП | 18:00, 11.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Водій на деякий час залишив авто на стоянці біля центрального ринку без догляду і забув закрити вікно. Коли повернувся, виявив пропажу грошей з бардачку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Поліція просить громадян бути уважними до свого майна, а випадкових свідків кримінальних подій – проявляти пильність та телефонувати за номером “102”.

Рекомендуємо автовласникам виявити підвищену увагу до свого майна. Наявність сигналізації збільшує шанси залишатися єдиним господарем автотранспорту.

Проявляйте підвищену увагу до свого майна!

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: