Учні з Миколаївки отримали грант на  розвиток власного проекту + Фото

Образование | 16:35, 13.02.2019
 Поделиться

Поделиться в

У червні 2018 року в Донецькій і Луганській областях розпочався проект «Молода енергія громад», який реалізує громадська організація «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу.

Учні Закладу загальної середньої освіти №4 м. Миколаївки  представили до участі проект «Be smart — don’t risk» та отримали грант на 25 тисяч гривень. Серед 299 поданих проектів фінансування отримали лише 29.

Школярі торкнулись такого питань, як наслідки ризикової поведінки та просвіта молоді за напрямком «рівний-рівному»- коли діти спілкуються з дітьми. Отримані кошти будуть витрачені на активну  просвітницьку роботу  серед  дітей і  молоді  громади, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Вже в лютому в Миколаївці відбудуться тренінги для волонтерів-школярів про протидію тиску і насиллю, як зупинити буллінг, аналіз ранніх статевих стосунків тощо.

А в  березні вже самі волонтери відвідають школи Миколаївської громади і проведуть тренінги із популяризації здорового способу життя.

Вони своїм особистим прикладом  доводитимуть важливість життя без вживання енергетичних напоїв, алкоголю, паління, радитимуть займатися  улюбленою справою, виховувати в собі потребу здорового життя, рухатись назустріч  міцному  здоров’ю та  довголіттю

До Дня здоров’я у квітні в Миколаївці пройде квест, а наприкінці місяця планується Молодіжна вечірка за здоровий спосіб життя.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: