Україна проводить розслідування за всіма фактами можливого жорстокого поводження з військовополоненими — генпрокурор

Общество | 17:08, 25.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Україна дотримується норм міжнародного гуманітарного права та проводить розслідування за всіма фактами можливого нелюдського поводження з російськими військовими, наголошує генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

В ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна», відповідаючи на запитання про те, чи фіксуються українськими правоохоронцями факти жорстокого поводження з російськими військовополоненими, генпрокурор сказала: «Якщо ми бачимо повідомлення у ЗМІ чи від представників країни-агресора, ми вносимо інформацію до реєстру досудових розслідувань… такі справи є, вони розслідуються. Подивимося, яких висновків ми дійдемо… Слідство покаже».

При цьому генпрокурор додала: «Упевнена, що в більшості випадків це можуть бути спеціально розповсюджені фейки. За деякими випадками, можливо, буде підтвердження».

Вона акцентувала увагу на тому, що Україна всіляко демонструє пріоритет міжнародного гуманітарного права, поважає верховенство права та норми Женевських конвенцій.

«Говорили і говоритимемо, що ми — держава з європейськими цінностями, а держава з європейськими цінностями забезпечує верховенство права у всьому», — резюмувала Венедіктова.

 

ІнтерфаксУкраїна

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: