Українці зможуть далі виїжджати до ЄС із внутрішнім паспортом

Общество | 13:53, 20.04.2022
 Поделиться

Поделиться в

Для громадян України подовжили можливість перетинати державний кордон із внутрішніми паспортами.

Можливість перетинати кордон громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено, — повідомляє Державна прикордонна служба у Facebook.

Таке рішення прийнято зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни не можуть швидко і вчасно оформити закордонний паспорт.

Саме через гуманітарні обставини та за раніше досягнутими домовленостями з суміжними країнами прикордонники пропускатимуть громадян України за внутрішнім паспортом.

Це стосується всіх громадян, не залежно від областей, з яких вони прямують.

Правила перетинання державного кордону громадянами України регламентуються Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року №57.

Ця постанова визначає, що виїзд дітей до 16 років здійснюється за наявності  паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за   відсутності паспорта).

Водночас в окремих випадках під час перебування за кордоном може виникнути гостра необхідність наявності закордонного паспорта. Тому українцям радять враховувати різні ситуації та законодавства країн, до яких вони прямують, і за можливості оформити собі закордонний паспорт ще до перетину кордону.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: