Уникнути чергової аварії: як слов’янці хочуть вирішити проблему з перехрестям

Общество | 14:07, 13.07.2021
 Поделиться

Поделиться в

Декілька аварій за добу на перехресті вулиць Університетська та Василівська змусили мешканців Слов’янська знову писати петицію про світлофор.

12 липня у Слов’янську зареєстрували петицію з проханням встановити світлофор на перехресті вулиць Університетська та Василівська. Автор петиції, Олександр Солонський, пище, що за останній рік тут сталося багато аварій, саме перехрестя перевантажене та небезпечне. Автор вважає, що треба ще встановити знак «Stop» на випадок, якщо світлофор не працюватиме.

Нагадаємо, що проблема славнозвісного перехрестя стала актуальною через те, що за добу, 10-11 липня, тут сталося три ДТП.

Слід зазначити, що у 2020 році реєстрували дві петиції з проханням встановити світлофор на перехрестя: петиція Алли Подгорної набрала 253 голоси, петиція Данило Курбана — 283 голоси. Обидві набрали необхідну кількість голосів для розгляду.

У минулому вже був розроблений проєкт зі встановлення світлофорів. Його залишалося тільки профінансувати. Сьогодні у міськраді має відбутися закрите засідання комісії, під час якої представлять варіанти вирішення проблеми з перехрестям

https://www.6262.com.ua/news/3152688/uniknuti-cergovoi-avarii-ak-slovanci-hocut-virisiti-problemu-z-perehrestam

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: