Уряд спростив правила патронату над дитиною

Общество | 12:08, 11.05.2022
 Поделиться

Поделиться в

Уряд спростив правила влаштування дитини під патронат у період воєнних дій. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

Ухвалене рішення забезпечує безпеку дітей, влаштованих під патронат, та дітей, які в період воєнних дій залишились без батьківського піклування і потребують захисту та забезпечення права на догляд, виховання в безпечному та сприятливому сімейному середовищі.

Зокрема, Уряд доповнив Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя правилами надання послуги патронату над дитиною під час воєнного або надзвичайного стану та у разі виникнення загрози життю чи здоров’ю дитини.

Додані правила врегульовують механізм переміщення дитини разом із сім’єю патронатного вихователя на безпечну територію у разі виникнення загрози її життю чи здоров’ю та можливість влаштування до сім’ї патронатного вихователя за його згодою дітей, які не є рідними братами та сестрами або такими, що виховувались в одній сім’ї.

Також вони регулюють можливість продовження або припинення дії договору про патронат над дитиною з урахуванням фактичних обставин та механізм прийняття рішення про надання послуги патронату над дитиною та укладення договору про умови запровадження патронату за розпорядженням сільського, селищного, міського голови на підставі подання служби у справах дітей.

Окрім того, правила розмежовують функції служб у справах дітей за місцем створення сім’ї патронатного вихователя та за місцем її переміщення на безпечній території.

Источник: https://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/108085-uryad-sprostiv-pravila-patronatu-nad-ditinoyu

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: