Увага! Поліція Донеччини запрошує на службу

Общество | 08:21, 2.09.2020
 Поделиться

Поделиться в

З 31 серпня оголошено конкурсний набір на заміщення 57 вакантних посад слідчих, оперативників, дільничних офіцерів поліції, дізнавачів та поліцейських батальйону конвойної служби у підпорядкованих підрозділах поліції ГУНП в Донецькій області.

Основні вимоги до кандидатів на посаду:

— вік від 18 років;

— повна загальна середня освіта, вища освіта освітнього ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавра, спеціаліста, магістра за спеціальністю «Правознавство» та «Право»;

— вільне володіння українською мовою;

— знання Конституції України та кримінального процесуального законодавства, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції».

Дільничний офіцер поліції у містах Маріуполь, Волноваха, Покровськ, Добропілля,  Мирноград, Селидове, Авдіївка, Краматорськ, Дружківка, Слов’янськ, Лиман, Бахмут, Костянтинівка, Вугледар, смт Олександрівка та смт Мангуш.

Слідчий та помічник слідчого у містах Маріуполь, Покровськ, Добропілля, Селидове, Авдіївка, Краматорськ, Дружківка, Слов’янськ, Бахмут, Костянтинівка, Волноваха, смт Олександрівка та смт Мангуш.

Помічник оперуповноваженого у містах Маріуполь, Добропілля, Слов’янськ, Костянтинівка.

Інспектор сектору дізнання у містах Маріуполь, Мирноград, Авдіївка, Слов’янськ, Волноваха.

Поліцейський батальйону конвойної служби ГУНП в Донецькій області (5 вакансій) у містах Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка, Бахмут.

Заповнити анкету та детально ознайомитися з вищесказаними посадами Ви можете за посиланням https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=recruitment/index .

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном +38 050 324 69 79 та на ел.пошту sektordonobl@ukr.net

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: