Увага! Важливе повідомлення для випускників 2020 року

Общество | 20:46, 21.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 21 червня, Департамент освіти та науки Донецької облдержадміністрації оприлюднив на офіційному сайті ДонОДА важливе повідомлення для випускників 202 року.

Повідомляється, що здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році в загальноосвітніх, професійно-технічних закладів, закладах передвищої освіти, зможуть отримати документи про здобуття повної загальної середньої освіти без проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Здобувачі освіти, які мають намір вступати до закладів вищої освіти, проходять державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, яка відбудеться з 25 червня по 17 липня 2020 року.

Якщо випускник з поважних причин не взяв участь у тестуванні, він матиме можливість зареєструватися на додаткову сесію ЗНО з 24 липня по 10 серпня.

Для цього потрібно протягом п’яти робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати заяву до регіонального центру щодо участі в додатковій сесії.

 

https://www.6262.com.ua/news/2797594/uvaga-vazlive-povidomlenna-dla-vipusknikiv-2020-roku

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: