В Бахмуте восстанавливают областной лечебно-физкультурный диспансер и Донецкое училище олимпийского резерва

Общество, Спорт | 16:20, 19.06.2020
 Поделиться

Поделиться в

Повноцінну діяльність після переміщення з Донецька відновлюють у Бахмуті обласний лікарсько-фізкультурний диспансер та Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки.

З поточним станом реалізації інфраструктурних проєктів ознайомилися заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, які 18 червня із робочим візитом відвідали Бахмут. Керівництво регіону у діалозі з представниками підрядних організацій наголосили на якості й термінах виконання визначеного графіку завдань.

Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер має за мету надання медичної допомоги населенню в частині проведення профілактики, діагностики, лікування захворювань та ушкоджень, пов’язаних із зайняттям фізичною культурою і спортом. У його завдання входить контроль над функціональним і фізичним станом спортсменів різного віку – від дітей, які роблять перші кроки в спорті, до провідних атлетів.

Читайте также: В Славянске началась термомодернизация больницы. Фотофакт

Сьогодні на базі колишнього державного закладу «Вузлова лікарня станції Артемівськ державного підприємства «Донецька залізниця» (за адресою: вул. О.Сибірцева, 3) завершується реконструкція комплексу будівель, що виконується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Так, у головному корпусі та гуртожитку зроблено всі види внутрішніх та зовнішніх робіт, об’єкти мають елементи доступності для маломобільних груп населення. Облаштовано зовнішні системи водопостачання, електропостачання, каналізації та теплопостачання, а також огорожу. Збудовано тенісний корт, парковку на 8 автомобілів, тривають роботи з благоустрою та озеленення території закладу. Щодо будівлі для майбутньої водолікарні, наразі ведуться опоряджувальні роботи, а також монтаж систем вентиляції та кондиціювання, триває укладка плитки на стіни, встановлення дверей, облаштування систем теплопостачання та каналізації.

В головному корпусі диспансеру передбачено розміщення палатного відділення на 8 ліжок, діагностичного та реабілітаційного відділень, хірургічного блоку, рентгенівського кабінету, залу лікувальної фізкультури, кабінетів механотерапії, фізіотерапії, з масажу; лабораторії загально-клінічних та біохімічних досліджень; кабінетів лікарів – кардіолога, ортопеда-травматолога, гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, психотерапевта, невропатолога, стоматолога. Будівля гуртожитку на 8 кімнат призначатиметься для медичного персоналу та лікарів, а також тимчасового розміщення спортсменів. У будівлі водолікарні передбачається наявність басейну, сауни, інфрачервоної сауни, ванного відділення.

Донецьке вище училище олімпійського резерву імені Сергія Бубки – це єдиний у регіоні спеціалізований навчальний заклад, який сприяє підготовці спортсменів області високого класу. З 2015 року після переміщення з Донецька заклад функціонує на базі Бахмутського дитячого заміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» та орендує для проведення тренувань стадіон «Металург», що відповідає сучасним міжнародним стандартам. І великим поштовхом щодо відновлення повноцінної діяльності училища має стати будівництво навчального корпусу на 400 учнів та студентів.

Загальна вартість проєкту по вулиці Благовіщенській за експертним звітом складає 176330,862 тис. грн., і фінансуватиметься він за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. На сьогодні здійснено піщану підготовку під фундаменти, на 80% виконано земляні роботи та бетонну підготовку під фундаменти, ведеться влаштування основи для встановлення баштового крану.

Реалізація проєкту щодо учбового корпусу для ДВУОР ім. С.Бубки передбачає: будівництво актового залу на 200 місць, буфету на 60 чоловік, адміністративних, медичних та підсобних приміщень, універсального ігрового залу та спеціалізованих спортивних залів (з важкої атлетики, боротьби, гімнастики, тиру для стрільби з пневмо-тактичної зброї), інженерного блоку, автостоянки, а також облаштування на стадіоні «Авангард» бігових доріжок, тренажерного майданчика, майданчиків для стрибків у довжину та висоту, секторів для штовхання ядра, метання диска та молота, тренувального метального поля.

Нагадаємо, що в 2019 році на території стадіону «Авангард» Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки отримало в користування реконструйоване футбольне поле зі штучним покриттям 105х68 м. Також після проведення реконструкції 5-поверхового гуртожитку, що було раніше на балансі Бахмутського педагогічного училища, ДВУОР ім. С.Бубки матиме власну базу для проживання спортсменів. Доповнити комплекс спортивних споруд планується олімпійським плавальним басейном (50×25 м, 10 доріжок) – задля реалізації проєкту з його будівництва наразі розроблюється технічне завдання.

Прес-служба Донецької облдержадміністрації

https://slavdelo.dn.ua/2020/06/19/u-bahmuti-vidnovlyuyut-oblasnij-likarsko-fizkulturnij-dispanser-ta-donetske-vishhe-uchilishhe-olimpijskogo-rezervu

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: