В Донецкой области создали сайт для проверки школьных домашних заданий

Образование | 13:39, 2.02.2022
 Поделиться

Поделиться в

В Донецькій області створили сайт для перевірки шкільних домашніх завдань онлайн

Студентка Приазовського державного технічного університету (ПДТУ) Уляна Твердохлєбова розробила стартап «StudyCheck». У команді стартапу – чотири людини.

«StudyCheck» — це сайт, на якому можна замовити перевірку виконаних домашніх завдань для школярів 4-8 класів, повідомляється на сторінці Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

Як це працює? На сайті ви заповнюєте заявку на перевірку та прикріплюєте фото виконаного домашнього завдання. Наразі доступні три предмети – українська та англійська мови, математика. На вказаний номер телефону прийде відповідь репетитора. Якщо потрібно роз’яснення, надійде відповідь на онлайн-конференцію.

Про ціни. Вартість перевірки одного домашнього завдання складає 25 гривень. Якщо потрібна індивідуальна консультація чи роз’яснення, необхідно сплатити від 50 до 75 гривень. Перевіряють завдання репетитори з досвідом чи студенти вищих навчальних закладів. Нині в цій команді 10 людей.

«Багато батьків, у сім’ях яких є школярі, стикаються щовечора з одним і тим самим викликом — дитина не може самостійно виконати домашнє завдання, батьки не в змозі пояснити, як її зробити. У цих випадках допоможе наша команда. Ми знаходимо для вашої дитини репетиторів, які онлайн перевірять чи допоможуть виконати домашнє завдання, пояснять тему, яку школяр не зрозумів під час уроку. За кожне виконане завдання дитина отримує бонус у вигляді однієї зірочки, їх можна накопичувати та обмінювати на призи – у лазерному клубі чи спортивному центрі», — каже авторка стартапу, студентка 2 курсу ПДТУ Уляна Твердохлєбова.

Автори стартапу кажуть, що їхня розробка — це не копія готових домашніх завдань, які можна списати з книги. Репетитори пояснюють незрозумілі теми, допомагають розібратися в них.

https://slavdelo.dn.ua/…/donetskoj-oblasti-sozdali…/

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: