В Малинівці відбувся виїзний прийом Миколаївського міського голови з земельних питань

Общество | 17:09, 7.02.2019
 Поделиться

Поделиться в

Вчора, 6 лютого, в селі Малинівка відбувся виїзний прийом Миколаївського міського голови Олени Цикунової з мешканцями громади. На зустрічі також був присутній секретар Миколаївської міської ради Дмитро Зіньковський, в.о. начальника земельного відділу Катерина Кузнецова, голова земельної комісії Сергій Калмиков, староста Малинівської сільради Ігор Денисенко.

Метою зустрічі було розв’язання земельного питання та забезпечення  законного відведення  земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства.

Було проинформовано про те , що земельною комісією, в склад якої входять також мешканці с. Малинівка,  було виявлене 300 га землі, якою користуються незаконно. Комісією було прийняте  рішення упорядкувати ці землі та передати їх в законне користування. Таким чином права на ці землі будуть виставлені на торги , щоб громада могла здавати її в оренду на законній підставі та отримувати кошти в свій бюджет.

Мешканцям також пояснили, що землі, які законно використовуються для ведення особистого сільського господарства залишаться у своїх власників і оренду на них платити не треба.

Але через те, що кількість заяв на заказану землю фактично перевищує заявлену площу, мешканці села необхідно домовитись між собою і в найближчі дні надати списки земельних ділянок.

Таким чином, всі конфліктні питання було вирішино.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: