В Миколаївській громаді відбулось свято Першого дзвоника + Фото

Образование | 12:00, 3.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 3 вересня, в усіх Закладах загальної середньої освіти Миколаївської об’єднаної територіальної громади відбулось свято Першого дзвоника. У цей день розпочали навчання 1247 учнів, серед них 129 першокласників.

Міський голова Олена Цикунова взяла участь в урочистих лінійках з нагоди початку навчального року які відбулися у школах. Від себе особисто та від Генерального директора ПАТ «Донбасенерго» Едуарда Бондаренко, вона привітала всіх учні  з початком нового навчального року та побажала успіхів у навчання, здоров’я та наснаги.

«Кожного разу, коли до нас приходить свято Першого дзвоника, ми розуміємо, що життя триває. Цього року були зроблені великі кроки до того, щоб наші першокласники зайшли до нових, сучасних класів. Сподіваюсь, що їм буде приємно там навчатись. В добру путь», —  сказала Олена Цикунова.

Від Миколаївської міської ради та від ПАТ «Донбасенерго», першокласники отримали у подарунок рюкзаки, розклади занять, ростоміри та інше.

Зазначимо, що з початку цього навчального року для першокласників у силу вступає освітня реформа Нової Української Школи, головна мета якої створити школу, у якій буде приємно навчатися і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: