В Миколаївській громаді висадили двадцять тисяч молодих паростків дубів

Общество | 08:27, 5.11.2021
 Поделиться

Поделиться в

Понад 100 людей зібралось на двох гектарах зораної ділянки лісосмуги Миколаївської територіальної громади, щоб висадити молодий ліс. Саджали паростки в рамках президентської програми «Зелена країна», спрямованої на захист природи та довкілля в Україні. За 10 років планується збільшити площі лісів на один мільйон гектарів.

Двадцять тисяч молодих паростків дубів висадили у Донецькій області  29 жовтня.

У заході взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Денис Клюшников та представники низки структурних підрозділів ОДА.

«Ми показуємо громадськості, що лісники створюють ліси, який це труд, як важко плекати їх, щоб вони гарно росли. До кінця року планується створити 150 гектарів нових лісів. Ми закликаємо громадськість, щоб усі долучались до таких акцій. На сьогодні висаджено 90 гектарів. В рамках президентської програми за 3 роки повинні посадити 1 млрд дерев та мільйон гектар нового лісу . Це амбітні плани, тому ми заклали новий селекційно-насіннєвий центр за підтримки голови облдержадміністрації Павла Кириленка. За програмою «Велике будівництво» ми у грудні повинні відкрити такий центр», — розповів начальник Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Стороженко.

Керівник апарату Донецької облдержадміністрації Олег Свинаренко зазначив, що представники ОДА вже не вперше підтримує такі важливі проєкти. «Ми сьогодні долучились до президентської програми «Зелена країна». Ми розуміємо, що ліси це легені країни, легені Донбасу. Будемо жити в зеленій країні там, де все цвіте та є багато лісів. Це дуже важливо для здоров’я нації», — сказав він.

 

https://dn.gov.ua/news/zelena-krayina-na-donechchini-visadili-dvadcyat-tisyach-molodih-parostkiv-dubiv?fbclid=IwAR1TpnGspUNM7r4sP1RlDTLGxmAIMMlyrEjr6OUAE0_DPbuT1JAr1

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: