В Миколаївці привітали ювіляра з 90-річчям
Поделиться в
Копировать ссылку

І знову в Миколаївській громаді ювіляр. Сьогодні, 13 лютого, свій 90-річний ювілей святкує мешканець Миколаївки Василь Пилипович Шевченко.
Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік.
Саме тому заступники Миколаївського міського голови Володимир Проскунін та Валентина Гребенюк разом з головою ветеранської організації Клавдією Квітко завітали до ювіляра, щоб привітати.
Народився Василь Пилипович в селі Бірюкове Луганської області, працював гірничим майстром та заступником головного інженера на шахті.
Зі своєю коханою дружиною Валентиною Тимофіївною прожив 65 років в щасливому шлюбі, має двох синів, п’ять онуків та одинадцять правнуків! Чим дуже пишається.
В Миколаївці Василь Пилипович мешкає з 2009 року. Його життєве кредо: «Хочеш бути щасливим — будь ним!».
Гості побажали ювіляру, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди: діти, онуки та правнуки тішили своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: